Jesteś rodzicem?

Zadbaj o rozwój swojego dziecka. Na lekcjach języka maszyn dzieci zdobywają nowe umiejętności – poznają podstawy programowania i możliwości twórczego wykorzystanie komputera.

  • Uczą się (w niekonwencjonalny i aktywny sposób) logiki i myślenia algorytmicznego.
  • Uczą się rozwiązywania problemów i planowania bardziej złożonych sekwencji działań – umiejętności przydatnych nie tylko w wirtualnym świecie.
  • Oswajają się z nowymi technologiami – lepiej rozumieją zasady ich działania i nabywają wiedzę o możliwościach zastosowania umiejętności programowania.
  • Zwiększają swoje szanse znalezienia w przyszłości zatrudnienia niezależnie od zawodu, jaki wybiorą.

Talenty muszą mieć szansę, by się ujawnić. Dlatego we Wrocławiu język maszyn, który w swej istocie jest niekonwencjonalną metodą nauczania podstaw programowania, wprowadzamy na początkowym etapie edukacji. Dajmy szansę ujawnić się programistycznym talentom Twojego dziecka!

 

Co możecie Państwo zrobić?

Możecie przedstawić pomysł wprowadzenia języka maszyn do szkoły Państwa pociech dyrekcji lub nauczycielom. Co ważne, może to być nauczyciel każdego przedmiotu, który po krótkim szkoleniu będzie mógł prowadzić język maszyn w ramach zajęć nieobowiązkowych. Mogą w tym czasie poprowadzić wartościowe i przydatne lekcje języka maszyn.